اصفهان-سه‌راه صمديه

ابتدای خیابان نواب صفوی - ساختمان 202 - واحد 6

031-32402037

تماس در تمام ساعات روز

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 17

پنجشنبه 8 تا 13

درباره ما بیشتر بدانید ( مجتمع ترکیب گاز پارس )

درباره ما (مجتمع ترکیب گاز پارس )

گواهی‌نامه‌ها

گواهینامه ۱۸۰۰۱

گواهینامه ۱۴۰۰۱

گواهینامه ۹۰۰۱

مجتمع ترکیب گاز پارس

تولید و تامین کننده انواع گازهای آزمایشگاهی و خالص ,تولید و تامین کننده انواع گازهای کالیبراسیون دو مولفه و چند جزئی به صورت ppm  و درصدی ,تولید کننده گازهای میکس و ترکیبی و مخلوط ,واردکننده انواع گازهای کالیبراسیون در سیلندرهای Disposable با برند های CALGAZ و SCG…تامین کننده انواع رگلاتور ,سیلندر و فلاسک های نیترژن مایع و..

تاریخچه ما

تاسیس ۱۳۹۱

مجتمع ترکیب گاز پارس ، با هدف انجام فعالیت های صنعتی ، آزمایشگاهی و تولیدی در سال ۱۳۹۱ تاسیس و از همان سال با توجه به نیاز کشور به گازهای کالیبراسیون ، گازهای ترکیبی ، گازهای استاندارد ، گازهای آزمایشگاهی و خلوص بالا ، گازهای صنعتی و همچنین نیاز به ارتقاء کیفیت ، فعالیت خود را آغاز و با سرعت ادامه داده است .

مدیران و مهندسین این مجتمع ، سال های قبل از تاسیس مجتمع ، در بزرگترین شرکتهای و کارخانجات تولیدی گاز فعالیت داشته ، و دانش و تخصص خود را با تاسیس مجتمع ترکیب گاز پارس ، گرد هم آورده تا نگین درخشانی در صنعت گاز کشور معرفی نمایند .

و این آغاز کار نبود .

پس از بررسی و تلاش های شبانه روزی مدیران این مجتمع ، موفق به طراحی تخصصی ترین ستاپ Gas Mixing در ایران توسط قوی ترین نرم افزار های روز دنیا شده و امروزه شاهد تولید تخصصی این مجتمع در زمینه های تولید گازهای ترکیبی ، گازهای استاندارد ، گازهای کالیبراسیون و آزمایشگاهی هستیم.

گازهای کالیبراسیون ، گازهای استاندارد و گازهای ترکیبی این مجتمع با دقت فوق بالا و در حد PPM تولید و پس از تست آنالیز ، به همراه گواهینامه و Certificate عرضه می گردد .

ده ها مقاله مربوطه در حین طراحی و راه اندازی این ستاپ در ژورنال های تخصصی GAS مورد تایید و چاپ قرار گرفته که حاصل تلاش و تحقیقات مدیران این مجتمع می باشد .

واردات گازهای خارجی و خلوص بالا ، سیلندرهای تحت فشار ، مخازن کرایوجنیک و رگلاتور های تخصصی و حرفه ای ، یکی دیگر از خدمات تخصصی این مجتمع می باشد که توسط گروه تخصصی این مجتمع اداره و انجام می گردد .

نصب و راه اندازی مخازن کرایوجنیک و عملیات گازرسانی ، یکی دیگر از تخصص های این مجتمع می باشد که توسط قوی ترین نرم افزار های شبیه سازی فرایند ها ، انجام و اجرا می گردد . و امروزه این امر ، مجتمع ترکیب گاز پارس را متمایز از شرکت های دیگر نشان می دهد .

امروزه مجتمع ترکیب گاز پارس علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی، مبادرت به صادارت گازهای ترکیبی ، گازهای کالیبراسیون و گازهای استاندارد به کشورهای عراق ، ترکیه ، دبی و …. می نماید .

مجتمع ترکیب گاز پارس به منظور حضور موثر در بازارهای داخلی و بین المللی ، ضمن رعایت استانداردهای ملی و جهانی ، تولید انواع گازهای کالیبراسیون ، گازهای ترکیبی ، گازهای استاندارد و آزمایشگاهی با قیمت مناسب را به جهت تأمین نیاز و برآوردن توقعات مشتریان ، هدف خود قرار داده ودر این راستا ضمن ارتقای مهارت ،دانش، کیفیت ، ایمنی کارکنان ،مشتری مداری رانیز سرلوحه کار خود قرار داده است ودر این زمینه به دنبال گرفتن استاندارهای ملی و جهانی می باشد .

ما همچنان به گسترش دامنه ی فعالیت های خود و کسب جایگاهی در خور نام پارس می اندیشیم.لذا کیفیت را از ما بخواهید …

جهت شروع همکاری و یا دریافت لیست کامل محصولات و تجهیزات با ما در تماس باشید