advertise

درباره مجتمع ترکیب گاز پارس

هر انسان که پای به عرصه وجود می گذارد بی گمان به موجبی به وجود آمده که در ابتدا حتی خویش نیز از آن آگاهی ندارد ولیکن اندک اندک در می یابد از چه روی آمده است به این جهان و به چه نحو می بایست بار امانت را بر زمین گذارد تا موهبات و عنایاتِ خالقِ خویش را به درستی شکرگذار باشد. انسان است که می تواند جهانِ پیرامون را به قدرِ همت و فرصتِ خویش معنا دهد و تأثیراتی شگرف بر جای گذارد در ره‌آوردهای زندگی. رخشی که از نژاد دریا ست را می بایست زین کند انسان، و تمامی سفره های غم را برچیند و جایگزین کند سفره هفت‌سین افسانه ای را تا شادی و سرزندگی را هدیه نماید به دیگر انسان ها. انسان، دنیایی ست بی انتها و خواهد توانست زمین را بدل کند به مکانی زیباتر برای زیستی بی مانند. داستان و افسانه هر انسان با دیگری تفاوت هایی شگرف دارد و این امر موجب شده تا هر انسان، بالذات، جهانی باشد از تجربیات و تلخی ها و نیکی ها و شادی ها و خواسته ها. افسانه مجتمع ترکیب گاز پارس نیز به نوبه خود از جایی آغاز گشت که بی مانند است در دو جهان. بر آنیم تا اندکی از صعب ترین مسیر هایی که مدیریت مجتمع ترکیب گاز پارس پیش‌روی خویش داشته را با شما به اشتراک گذاریم تا دریابید چه موانع و مشکلاتی وجود داشته است از ابتدایی ترین روز هایی که فکر راه اندازی این مجتمع به ذهنِ مهندس فلاح پور خطور کرد. بایستی بیاتن کنیم این نکته را که پیش از اینکه در سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کند مجتمع ترکیب گاز پارس، مهندس فلاح پور تجربیات فراوانی را به سبب فعالیت های گسترده و مستمر خویش در مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی، کارخانجات بزرگ تولید گاز، شرکت های عظیم ارائه کننده محصولات گاز، و ... کسب کرده بود و همین امر موجب شد تا وی بتواند با گرانبها ترین تجربیات ورود کند به این حوزه و از آن روز تا به امروز همواره در حال پیشرفت و ارتقاء جایگاه خویش و به تبعِ آن، مجتمع ترکیب گاز پارس در کشور باشد. نکته ای که می بایست به آن توجه داشت این است که مجتمع ترکیب گاز پارس درصدد بوده است از ابتدایی ترین روز های فعالیت خویش تا انواع گاز کالیبراسیون، گاز ترکیبی، گاز استاندارد، گاز صنعتی، گاز خلوص بالا، گاز آزمایشگاهی، و ... را با بالاترین میزان کیفیت تهیه و تولید نموده و به بازار داخلی ارائه نماید. بیان کردیم که هر انسان، به دلیلی مشخص پای به عرصه می گذارد و بی دلیل نیست ورود وی به جهان. مدیریت مجتمع ترکیب گاز پارس بر خود دیده است که می بایست تمامی توان خویشتن را به کار گیرد تا در حوزه فعالیت خویش، بهترین ها را تولید کرده و نیازمندی های کشور را برآورده سازد. این امر البته در ابتدای راه بود و پس از آن با گسترش دامنه فعالیت های مدیریت این مجتمع تولیدی، صادرات محصولات در دستور کار مجتمع ترکیب گاز پارس قرار گرفت و نامی نیک از این تیم تخصصی به جای مانده است در بازار های جهانی. ادامه خواهیم داد سخن گفتن از آنچه می بایست به آن پرداخته شود. همراه باشید با مجتمع ترکیب گاز پارس به مانند همیشه.


درباره مجتمع ترکیب گاز پارس - مجتمع ترکیب گاز پارس

محصولات مجتمع ترکیب گاز پارس

_ تولید انواع گاز خالص
_ تولید انواع گاز استاندارد
_ تولید انواع گاز کالیبراسیون
_ تولید انواع گاز ترکیبی (گاز میکس)
_ انواع تجهیزات نگهداری گاز آزمایشگاهی و صنعتی

محصولات مجتمع ترکیب گاز پارس - مجتمع ترکیب گاز پارس

خدمات مجتمع ترکیب گاز پارس

سخن را می بایست ادامه دهیم تا بدانید مجتمع ترکیب گاز به چه صورت توانسته خویشتن را برتر کند از دیگر رقبایی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. در ذهن بسیاری از مشتریان و خریدارانی که قصد کرده اند خرید گاز کالیبراسیون، گاز استاندارد، گاز ترکیبی، و گاز خالص را در دستور کار خویش قرار دهند، مجتمع ترکسب گاز پارس درخشان ترین نامی ست که می تواند اعتماد ایجاد کند و نیاز های ایشان زا برآورده سازد در کمترین زمان ممکن و البته با بالاترین میزان کیفیت در ارائه خدمات. رقابت در دنیای کنونی بسیار دشوار تر شده است نسبت به یک دهه پیش حتی و این نکته را مهندس فلاح پور به خوبی دریافته است و این امر به نوبه خود سبب گردیده تا وی بر آن باشد تا با ارائه بهترین خدمات و محصولات، نام مجتمع ترکیب گاز پارس را بر سرِ زبان ها اندازد و دیگر رقبا را یک به یک -با رقابتی سالم- پسِ پشت گذارد و سر شود در میان بیشمار تولیدکننده انواع گاز صنعتی و گاز آزمایشگاهی در کشور. با نگاهی گذرا به خدمات ارائه شده از سوی مجتمع ترکیب گاز پارس می توان به این نکته مهم در رسید که به واقع اندک شرکت ها و مجتمع های تولید هستند که توان تولید وعرضه خدماتی مشابه با این مجتمع را داشته باشند. بیان کردیم که تولیدکنندگان زیادی هستند در داخل کشور که تلاش داشتند تا سهمی از بازار داخلی را از آن خود کنند. در این میان نباید از یاد برد با پیشرفتی که در تمامی حوزه ها در کشور مشاهده می شود، کیفیت مواد اولیه برای کارخانجات از اهمیتی ویژه برخوردار گردیده و تمامی شرکت ها و تولیدکننده های مواد اتولیه در صورتی که نتوانند خویش را به روز کنند، به سادگی از دورِ رقابت خارج خواهند شد و متضرر خواهند گردید در این آشفته بازار. دانش و تخصص است که می تواند کمک رسان باشد شرکت های تولید کننده را. مدیریت مجتمع ترکیب گاز پارس نیز با آگاهی از این موضوع، یک تیم تخصصی را متشکل از خبره ترین کارشناسان شیمی، پتروشیمی، نفت و گاز، آزمایشگاهی، و دیگر رشته ها به کار گرفته تا همواره دانش این مجتمع را به روزآوری نموده تا از پیشرفت های علمی سراسر دنیا بهره برند در راستای ارائه خدماتی بهتر و تخصصی تر به شما عزیزان. مروری مختصر خواهیم داشت به خدماتی که مجتمع ترکیب گاز پارس ارائه می کند.
_ طراحی و راه اندازی خطوط انتقال گاز و خطوط Gas Filling
_ مشاوره در زمینه بهترین رگلاتور تخصصی و تجهیزات مربوط به انواع گاز ها
_ تست سیلندر های تحت فشار و مخازن کرایوژنیک با اخذ گواهینامه های استاندارد
_ تأمین انواع نمونه شیر ها از جنس Brass و Steel با استاندارد های BS ،CGA، و DIN
_ مشاوره و ارائه انواع خدمات فنی و مهندسی و ایمنی در مورد انواع گاز آزمایشگاهی و گاز صنعتی
_ تغییر کاربری سیلندر با عملیات سندبلاست، رنگ آمیزی مطابق با اسناندارد گاز کاربری، علائم و نشانه گذاری
_ طراحی و نصب مخازن کرایوژنیک و ویپرایزر از ابتدای فرآیند تا اجرا و راه اندازی، به وسیله نرم افزار Aspen & Hysys


خدمات مجتمع ترکیب گاز پارس - مجتمع ترکیب گاز پارس

افتخارات مجتمع ترکیب گاز پارس

در ابتدا می بایست کلاه از سر برداریم و به احترام حضور گران‌قدر شما هموطنان گرامی، خاضعانه تعظیم نمائیم و بیان کنیم که افتخار ازلی و ابدی مجتمع ترکیب گاز پارس بی گمان، اعتماد و رضایت خاطرتان بوده و هست. نیک دریافته ایم که اعتماد شما ست که می تواند حیات‌بخش باشد ما را. تلاش خواهیم کرد تا پاس بداریم این موهبت الهی را در تمامی ثانیه هایی که فعالیت می کنیم در این حوزه. فهرست‌وار ارائه می کنیم دیگر افتخارات مجتمع ترکیب گاز پارس را برای شما گرامیان.
_ عضویت در انجمن تخصصی گاز آلمان
_ عضویت در انجمن تخصصی Gas Mixing آلمان
_ عضویت در انجمن تخصصی نفت و گاز ایالات متحده امریکا
_ مجهز به تیم فنی و مهندسی در زمینه شبیه سازی فرآیند های گازی و Gas Plan
_ مجهز به سیستم و تجهیزات Gas Mixing فوق پیشرفته مطابق با تکنولوژی های روز دنیا
_ عضو وندور لیست شرکت های نفتی، پالایشگاه ها و پتروشیمی های ایران، و سازمان انرژی اتمی ایران
_ اولین مجتمع تخصصی تولید گاز کالیبراسیون، گاز استاندارد، گاز ترکیبی در ایران با روش های نوین در سراسر دنیا
_ اولین دارنده مجوز رسمی از سازمان صنایع و معادن کشور در زمینه تولید تخصصی گاز کالیبراسیون، گاز استاندارد، گاز ترکیبی
_ تأمین کننده اصلی بزرگترین مراکز صنعتی و تحقیقاتی کشور (مانند ذوب آهن، فولاد مبارکه، داروسازی ها، دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، و ...)


افتخارات مجتمع ترکیب گاز پارس - مجتمع ترکیب گاز پارس

اهداف مجتمع ترکیب گاز پارس

از انسان سخن به میان آوردیم زیرا انسان است که جهان با معنا می بخشد و می تواند وطن خویش را با جان خویش بازسازی کند در ثانیه های زیست خویش. انسان است که می تواند برگرفته از خالق، خویش، بدمد از روح خویشتن به یک دستگاه، یک شیء، و یا یک سیستم. مهندس فلاح پور تلاش کرده تا مجتمع ترکیب گاز پارس را به سانِ بخشی اساسی از جسم و جان خویش ببیند و این مجتمع تولیدی را به مانند آئینه ای تمام‌نما از خویشتن بداند در تمامی سال هایی که فعالیت داشته در این حوزه. از ابتدا تا به امروز، کاملا مشخص و مبرهن بوده اند اهدافی که تعریف گردیده برای ایت نیم تخصصی. بی هیچ اغراقی می توان بیان کرد که هدف اصلی مهندس فلاح پور و تمامی تیم ترکیب گاز پارس بر این امر استوار شده تا بهترین خدمات را ارائه دهند به مشتریان و رضایت ایشان را ارجحیت دهند بر تمامی دیگر مورادی که می توان در ذهن آورد. این تیم به خوبی می داند که سودآوری در صورتی محقق خواهد گشت که مشتریان به صورت کامل رضایت داشته باشند از دریافت محصولات، خدمات، و پشتیبانی فنی. مهندس فلاح پور همواره بر آن بوده تا رقابتی سالم ایجاد کند با تمامی همکاران خویش که فعالیت می کنند در این حوزه. البته نمی بایست از یاد برد که در سال های اخیر، رقبا همواره تلاش داشته اند تا خویش را رقیب اصلی مجتمع ترکیب گاز پارس بدانند تا از این راه، نامی از خویش بر زبان ها جاری کنند. تمامی کاربران و خریداران گاز ترکیبی، گاز استاندارد، گاز کالیبراسیون، گاز آزمایشگاهی، و گاز صنعتی رد سراسر کشور به خوبی دریافته اند در صورتی که به دنبال خرید بهترین نمونه گاز ها و دریافت خاص ترین خدمات باشند می بایست برگزینند تیم کارشناسی و تخصصی ترکیب گاز پارس را. از آن، خود کرده است مجتمع ترکیب گاز پارس، بازار داخلی را در این زمانه و مرز های دیگر کشور ها را نیز به نوبه خود در نوردیده تا آرام آرام بدل شود نام این مجتمع به ده شرکت برتر جهانی در آینده ای نه چندان دور. هم اینک این هدف و این تفکر، غالب شده در ذهن تمامی اعضاء تیم ترکیب گاز پارس و این امر موجب خواهد شد تا هر آنچه در توان دارند را به کار گیرند تا به این مهم دست یابند. به هیچ روی دور از ذههن نخواهد بود این هدف و بی گمان، آینده از آنِ انسان هایی خواهد بود که پا سفت کرده اند از برای رسیدن به قله های مرتفع و بی مانندِ موفقیت و نام‌آوری. انسانِ درون مجتمع ترکیب گاز پارس همت کرده تا خویشتن را سر کند بر تمامی شرکت ها و تولیدکنندگانی که فعالیت می کنند در بازار داخلی و خارجی. در این میان، تنها از خدواند متعال یاری می طلبیم و ارج خواهیم نهاد حضور پر مهر و ارزشمند شما عزیزانی که در طی این سال ها همراهی کرده اید ما را. هر آنچه موفقیت تا به امروز حاصل آمده بی شک ترکیبی ست از عنایت پروردگار، همت والای مدیریت و تیم ترکیب گاز پارس، و البته همراهی و اعتماد شما هموطنان گرامی.
افتخاری ازلی و ابدی ست ما را، در کنار شما بودن


اهداف مجتمع ترکیب گاز پارس - مجتمع ترکیب گاز پارس

درباره مجتمع ترکیب گاز پارس

تلاش هایی که مدیریت مجتمع ترکیب گاز در دستور کار خویش قرار داده تا بتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان در سراسر کشور را در اختیار تان قرار دهد مثمرثمر بوده و حاصل این مصائب را می توانید در منوی مقالات سایت tgpa شاهد باشید. خالی از لطف نیست تا گوشه ای از خدمات مجتمع ترکیب گاز پارس را نیز برشمریم تا دریابید این تیم تخصصی چه نوع خدماتی را در کدام استان ها ارائه خواهد کرد. به عنوان مثال با توجه به نیاز استان هرمزگان به محصولات ترکیب گاز پارس، اقداماتی صورت گرفته تا فروش گاز ترکیبی در بندرعباس و هرمزگان به بهترین شکل انجام پذیرد. به همین ترتیب شاهد هستیم که فروش گاز مخلوط در قزوین نیز صورت گرفته از سوی مجتمع ترکیب گاز پارس. مهندس فلاح پور تمامی نقاط ایران را به جان دوست داشته و تلاش دارد تا خدمات خویش را گسترده تر کند. به همین دلیل است که در دستور کار خویش قرار داده فروش گاز میکس در بوشهر را به حد توان خویش وظایفش را انجام داده باشد به مردم خونگرم استان بوشهر. نیازهای استان سمنان به انواع گاز صنعتی، گاز آزمایشگاهی، گاز خلوص بالا، گاز طبی، و گاز طبی صنعتی بسیار زیاد است و همین امر موجب شده تا خدمات مربوط به فروش گاز صنعتی در سمنان به صورت اختصاصی در این استان و تمامی شهرستان های اطراف آن صورت گیرد. مردم دلاور کرمانشاه نیز به همین ترتیب بهره مند شده اند از تولیدات مجتمع ترکیب گاز پارس و فروش گاز کالیبراسیون در کرمانشاه را می توان در این استان شاهد بود که توسط سایت تخصصی tgpa صورت می پذیرد. از یاد نبرده است تیم ترکیب گاز پارس خراسانیان گرامی را. فروش گاز خالص در مشهد بنا به تجربه ای که کسب کرده است مدیریت سایت tgpa به صورت انحصاری در اختیار وی قرار دارد. اراک را می توان یکی از صنعتی ترین استان های کشور دانست. انواع گاز صنعتی و کپسول گاز صنعتی را به صورت دائمی ارسال می کنند تیم پشتیبانی سایت ترکیب گاز پارس به این استان. بدانید که فروش گاز آزمایشگاهی در اراک توسط این تیم انجام خواهد گرفت به صورت شبانه روزی. تمامی خدماتی که می تواند ارتباط داشته باشد به تجهیزات گاز آزمایشگاهی، تجهیزات گاز صنعتی، کپسول گاز های صنعتی، و یا فروش سیلندرهای تحت فشار در بوشهر را می توانند دریافت نمایند بوشهریان عزیز. با توجه به تمامی نیاز های استان های کشور، تیم tgpa درصدد است تا خدمات مربوط به فروش مخازن کرایوژنیک در شیراز را نیز به صورت اختصاصی به سرانجام رساند. تبریز در ایران به سان گوهری درخشان می درخشد همیشه. هم اینک می توانید برای دریافت خدمات پس از فروش گاز متان (CH۴) در تبریز مراجعه کنید به تیم تخصصی سایت tgpa. یکی از استان هایی که می تواند همیشه مورد توجه قرار گیرد از سوی کارخانجات و صاحبان صنایع بی شک استان البرز می باشد. به همین جهت است که فروش گاز هلیوم (He) در کرج را در دستور کار خویش قرار داده است این مجتمع تولید گازهای صنعتی و آزمایشگاهی. برای اینکه بتوانید اطلاعاتی را در مورد فروش گاز نیتروژن ( N۲ ) در کرمان پیدا کنید می توانید مقاله ای را تحت همین عنوان در سایت tgpa مطالعه فرمائید. تمامی تمهیدات اندیشیده شده تا بتوانید بهترین شرایط فروش تجهیزات گازی در خوزستان و اهواز را برای خود بیابید در سایت تخصصی مجتمع ترکیب گاز پارس. پالت کپسول بسیار مورد نیاز است در صنایع گوناگون. به همین جهت تیم ترکیب گاز پارس درصدد برآمده تا فروش پالت کپسول گاز در اصفهان را در دستور کار خود قرار دهد. عسلویه به عنوان قلب طپنده صنعت پتروشیمی کشور شناخته می شود. به همین جهت فروش گاز صنعتی در عسلویه به یکی از مقاصد اصلی مدیریت سایت tgpa قرار گرفته است. برای اطلاع از نحوه فروش گاز کالیبراسیون در رشت و گیلان می توانید با تیم پشتیبانی سایت ترکیب گاز پارس تماس برقرار فرمائید. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با ۸ گاز خفه کننده مطالعه نمائید نوشتاری تخصصی را که با همین نام در منوی مقالات سایت tgpa بارگزاری شده است. همچنینی می بایست متذکر شویم که فروش گاز مرکاپتان در تهران در دستور کار تیم ترکیب گاز پارس قرار گرفته است. چنانچه تمایل ارید بدانید گازهای سبک تر ( سبکتر ) از هوا کدام نمونه گاز ها هستند می توانید مطالعه کنید مقاله ای که تحت این نام در بلاگ سایت tgpa بارگزاری شده است. یکی از تحقیقاتی که تیم کارشناسی مجتمع ترکیب گاز پارس انجام داده مربوط است با انواع گاز کشنده و خطرناک. پیشنهاد می کنیم نوشتاری تحت عنوان آشنایی با ۷ گاز کشنده و خطرناک را مطالعه کنید تا دریابید کشنده ترین گازها کدام اند. مقاله ای با عنوان گاز مپ ( MAPP ) چیست و چه کاربردی دارد را می توانید مطالعه نمائید تا نکاتی مهم در این زمینه را دریابید. در بسیاری از مجالس شاد بهره گیری از انواع بادکنک به امری مرسوم بدل شده است. گاز نیتروژن در بادکنک را می بایست مورد بررسی قرار داد تا مخاطرات آن را دانست. در این زمینه نیز تیم تخصصی ترکیب گاز پارس، مطالبی مهم را ارائه کرده اند تا بدانیم بادکنک نیتروژنی بخریم یا نه؟ استفاده از فندک به چندین دهه پیش باز می گردد. ترکیبات گاز فندک به نحوی انتخاب شده است که با کمترین میزان خطر بتواند مورد استفاده گسترده عموم قرار گیرد. پروسه ای را که تیم ترکیب گاز پارس در تمامی شهرستان های کشور در دستور کار قرار داده موجب شده تا نیاز های تمامی هموطنان در زمینه های مختلف برآورده گردد. به عنوان مثال می توان اشاره کرد به این موضوع که در شیراز، نیاز فراوانی به فروش گاز کالیبراسیون در شیراز احساس می شود. سایت tgpa توانسته بهترین شرایط فروش گاز کالیبراسیون در شیراز را ارائه نماید. نکته دیگر این است که مرکز فروش مخازن کرایوژنیک در اصفهان نیز با استقبال فراوانی مواجه شده است، به نحوی که مجتمع ترکیب گاز پارس هم اینک خود را به عنوان اصلی ترین مرکز فروش مخازن کرایوژنیک در اصفهان معرفی نموده. از دیگر سو نیز فروش گاز آزمایشگاهی در مشهد را مورد توجه قرار داده است این تیم تا به نیاز های جامعه آزمایشگاهی و صاحبان صنایع در مشهد پاسخی درخور دهد. یکی دیگر از فعالیت هایی که ترکیب گاز پارس در دستور کار خود قرار داده است ارتباط دارد با فروش گاز هیدروژن سولفید ( H۲S ) در اصفهان و مواردی که با این موضوع در ارتباط هستند. تهران به عنوان پایتخت کشور، مرکز اصلی توجه بسیاری از صنعتگران قرار گرفته است. همین امر موجب شده تا مهندس فلاح پور برنامه ای ویژه برای فروش گاز نیتریک اکسید ( NO ) در تهران داشته باشد. یکی از مواردی که بسیار مورد توجه کاربران سایت tgpa قرار گرفته این است که بدانند انواع گاز جوشکاری کدام اند و بهترین نمونه گاز جوشکاری کدام یک از انواع این نمونه گاز کاربردی می باشد. پیشنهاد می کنیم مقاله گاز جوشکاری را مطالعه کنید تا هر آنچه در این زمینه نیاز دارید را بدانید.