advertise
کپسول گاز مایع

کپسول گاز مایع

در جوامع بین الملل و در بازار های جهانی گاز مایع را به نام Liquefied Petroleum Gas می شناسند و به همین جهت به صورت مختصر به آن LPG می گویند. این نمونه گاز مایع یک گاز بی رنگ و فرار می باشد که از طریق فشار، خنک سازی و مایع سازی گاز تصفیه یا گاز طبیعی (از جمله گاز حاصل از میدان نفتی) استحصال خواهد گردید.

فروش گاز مبرد (سرمازا) در اصفهان

فروش گاز مبرد (سرمازا) در اصفهان

گاز مبرد یک ماده شیمیایی است که در سیستم های تهویه مطبوع، یخچال ها و فریزر ها برای انتقال حرارت و جابجایی گرما به کار می رود. این گازها به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود، قابلیت جذب و انتقال گرما را دارند و به راحتی از حالت گاز به حالت مایع و بالعکس تبدیل می شوند.

گاز پنتان (Pentane) چیست و چه کاربردی دارد

گاز پنتان (Pentane) چیست و چه کاربردی دارد

گاز پنتان یا پنتان گاز، مخلوطی از گازهای هیدروژن، متان، پروپان، بوتان و پنتان است که به عنوان سوخت در موتورهای داخلسوز و ژنراتورها استفاده می شود. این گاز از پالایشگاه ها و نفتکش ها به دست می آید و برای تولید برق و گرمایش در صنایع و خانه ها استفاده می شود.

فروش فلاسک نیتروژن (فلاسک ازت) در اصفهان

فروش فلاسک نیتروژن (فلاسک ازت) در اصفهان

فلاسک نیتروژن یک وسیله است که برای نگهداری نیتروژن مایع استفاده می شود. این فلاسک عموما از جنس استیل ساخته شده است و دارای یک درب است که باز و بسته می شود. نیتروژن مایع در داخل فلاسک نگه داشته می شود و می توان از آن برای خنک کردن و ایجاد یک محیط خنک و خشک برای نگهداری نمونه های حساس استفاده کرد.

گاز شناور کننده بادکنک

گاز شناور کننده بادکنک

مجتمع ترکیب گاز پارس به واسطه تلاش های مستمر خود در زمینه تولید گازهای خالص در کشور توانسته بهترین نمونه ها از انواع گاز شناورکننده بادکنک را به بازار مصرف معرفی نماید و از این راه به خواسته های بسیاری از شما عزیزان به درستی پاسخ دهد.

بادکنک را با چه گازی پر کنیم که بالا برود

بادکنک را با چه گازی پر کنیم که بالا برود

با توجه به تنوع خدماتی که برخی افراد ارائه می دهند شاهد هستیم که برای مجالسی خاص مانند افتتاحیه ها، تعیین جنسیت، تولد، ازدواج، سالگرد دوستی، و بسیاری از این نمونه مجالس بهره گیری می شود از انواع بادکنک.

شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان

شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان

کپسول آتش نشانی یک وسیله ی ایمنی است که در زمان حریق به دست آتش نشانان داده می شود تا آن ها بتوانند با استفاده از آن، به سرعت و با اطمینان بیشتر به محل حریق بروند و آتش را خاموش کنند. این کپسول ها در برخی از ساختمان ها و مراکز آتش نشانی قرار دارند و در صورت بروز حریق، به طور سریع به دست آتش نشانان داده می شوند.

کاربرد گاز بوتان | گاز بوتان فندک

کاربرد گاز بوتان | گاز بوتان فندک

گاز بوتان یکی از گازهای گرمایشی و سوختی است که در بطری های فلزی یا پلاستیکی بسته بندی شده و برای استفاده در اجاق گاز، گریل، کوره و دیگر وسایل گرمایشی و پخت و پز استفاده می شود. این گاز از مخلوطی از بوتان و پروپان تشکیل شده است.

فروش گاز میکس و مخلوط در اصفهان

فروش گاز میکس و مخلوط در اصفهان

گاز میکس و مخلوط به مخلوطی از گازهای طبیعی مانند متان، بوتان، پروپان و گازهای مایع مانند پروپان و بوتان اطلاق می شود. این گازها به صورت میکس شده و در شبکه های گازی به مصرف کنندگان تحویل داده می شوند. این گازها برای استفاده در صنایع، خانوارها و تجارت استفاده می شوند.

3 کاربرد مهم گاز ازت در صنعت

۳ کاربرد مهم گاز ازت در صنعت

گاز ازت در صنعت به عنوان یکی از گازهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این گاز با نماد N۲ شناخته می شود و ازت طبیعی در هوا وجود دارد. گاز ازت در صنعت برای استفاده در فرآیندهایی مانند جوشکاری، قالبگیری فلزات، تولید لاستیک، پلاستیک، صنایع شیمیایی، کشاورزی به کار می رود.

10 گاز پرکاربرد آزمایشگاهی | فروش + قیمت

۱۰ گاز پرکاربرد آزمایشگاهی | فروش + قیمت

گاز آزمایشگاهی، گازهایی هستند که برای استفاده در آزمایشگاه ها و تحقیقات علمی تهیه شده اند. این گازها عموما از ترکیبات مختلفی تشکیل شده اند که با استفاده از فرایندهایی مانند تقطیر، جذب، فرآیندهای فشار و دما و یا از طریق تولید صنعتی، به دست می آیند.

فروش گاز ترکیبی در اصفهان | بهترین قیمت

فروش گاز ترکیبی در اصفهان | بهترین قیمت

گاز ترکیبی، یک مخلوط از گازهای مختلف است که در آن ترکیبی از گازهای طبیعی مانند متان، اتان، پروپان، بوتان و گازهای صنعتی مانند دی اکسید کربن، اکسیژن و نیتروژن وجود دارد. این گازها با ترکیب و مخلوط شدن با یکدیگر، خواص و کاربردهای متفاوتی را به دست می دهند.

5 کاربرد مهم گاز هیدروژن سولفید

۵ کاربرد مهم گاز هیدروژن سولفید

گاز هیدروژن سولفید یک گاز بوی بد و سمی است که در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و طبیعی تولید می شود. این گاز در معادن نفت، گاز طبیعی، صنایع شیمیایی و پالایشگاه ها، کارخانجات کاغذ و مقوا، صنایع غذایی و زباله های شهری وجود دارد. گاز هیدروژن سولفید بسیار سمی است و می تواند سریعا به سمیت زیادی برسد.

فروش کپسول گاز دست دوم | کف قیمت

فروش کپسول گاز دست دوم | کف قیمت

کپسول گاز دست دوم یا همان کپسول گاز استفاده شده، یک کپسول قابل استفاده مجدد است که در آن گاز مانند دی اکسید کربن، نیتروژن و آرگون ذخیره شده است. این کپسول ها برای استفاده در دستگاه های سازگار با گاز مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش پالت کپسول (باندل) گاز دست دوم سالم

فروش پالت کپسول (باندل) گاز دست دوم سالم

پالت کپسول گاز دست دوم، یک وسیله حمل و نقل است که به منظور حمل کپسول های گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این سبد از جنس فلزی ساخته شده و دارای دسته هایی برای حمل آسان است. سبد حمل کپسول گاز دست دوم، اغلب در صنایع مختلف استفاده می شود، از جمله صنایع ساختمانی، صنایع شیمیایی و صنایع پتروشیمی را می توان نام برد.

گاز هیدروژن سولفید (H2S) چیست و چه کاربردی دارد

گاز هیدروژن سولفید (H۲S) چیست و چه کاربردی دارد

گاز هیدروژن سولفید یا H۲S، یک ترکیب شیمیایی است که از هیدروژن و سولفید تشکیل شده است. این گاز بوی بدی دارد و به عنوان یک گاز سمی شناخته می شود. این گاز در معدن های نفت و گاز، مناطق زمینی که دارای آب است، مناطق آتشفشانی و مناطقی که باکتری های گوگردی وجود دارند، تولید می شود.