advertise

آزمایشگاه آنالیز گاز با استاندارد ۱۷۰۲۵

آزمایشگاه آنالیز گاز - ترکیب گاز پارس

آزمایشگاه آنالیز گاز مجتمع ترکیب گاز پارس

آزمایشگاه ها، از حائز اهمیت ترین واحدها در صنایع و کارخانجات مختلف می باشند. اکنون قصد داریم به صورت خاص، پیرامون آزمایشگاه آنالیز گاز مجانع ترکیب گاز پارس (شناخته شده با برند TGPA) صحبت کنیم. این آزمایشگاه آنالیز گاز، دارای گواهی تایید صلاحیت ۱۷۰۲۵ از سازمان ملی تایید صلاحیت ایران یا همان NACI می باشد. آزمایشگاه آنالیز گاز نامبرده با برخورداری از بخش های مختلف و همین طور اتکا به کارگروه فنی مجرب و دستگاه های استاندارد و مجهز، در زمینه های مختلفی همچون تغییر کاربری سیلندرهای گازی، هیدروتست و آنالیز گاز، آماده ارائه خدمات به بخش های مختلف صنعت می باشد. شایان ذکر است که برای اجرای تمامی پروسه های انجام شده، گواهینامه ها و مجوزهای معتبر و رسمی، اخذ شده اند؛ لذا صنعتگران، دانشجویان، محققین، آزمایشگاه ها و حتی بیمارستان ها می توانند با مراجعه به این مرکز، از خدمات مربوطه بهره مند شوند.


توانایی های آزمایشگاه آنالیز گاز

آزمایشگاه آنالیز گاز مجتمع ترکیب گاز پارس با طیف گسترده ای از خدمات و امکانات، مترصد انجام فرآیندهای گوناگونی در حوزه گازهای صنعتی، آزمایشگاهی، کالیبراسیون و امثالهم می باشد. این واحد قادر به اندازه گیری ناخالصی گازهای خالص با هدف معین نمودن درصد خلوص گاز و همین طور تعیین ترکیب درصد مخلوط های گازی مطابق با استانداردهای گوناگون به همراه گواهینامه های رسمی و قابل استعلام را دارد. برخی از توامندی های آزمایشگاه آنالیز گاز TGPA بدین شرح می باشند:
. قابلیت نمونه گیری از مخازن کرایوژنیک و آنالیز آرگون مایع و نیتروژن مایع،
. قابلیت آنالیز مخلوط های گازی حاوی گازهای سمی،خورنده و آلاینده های هواز همانند NH۳، NO۲، H۲S، SO۲، NO و دیگر محصولات گازی شناخته شده و کاربردی،
. توانایی آنالیز ناخالصی هایی مثل O۲، H۲O، CO۲، CO، CH۴، N۲، H۲ در مقیاس پی پی ام،
. خدمات نمونه گیری و مشاوره فنی در محل،
. توانایی آنالیز مخلوط های کربنی از C۱ الی C۵،
. دارای گاز کالیبراسیون با مرجع معتبر و قابل ردیابی

آزمایشگاه آنالیز گاز - ترکیب گاز پارس