advertise

گازهای سفارشی و چند جزئی به سفارش مشتری

آزمایشگاه آنالیز گاز - ترکیب گاز پارس

گازهای سفارشی و چند جزئی در مجتمع ترکیب گاز پارس

مجتمع ترکیب گاز پارس با ارائه انواع گازهای سفارشی به مشتریان خود، بهترین راه حل های ممکن را در اختیار صنایع مختلف قرار می دهد. این سبک از خدمات، می تواند بر طرف کننده نیازهای مختلف در یک سیستم باشد. از تعیین محتوای استاندارد مرجع گرفته تا نمونه ‌برداری از تجهیزات سیستم تا خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری، همواره درصدد ارائه بهترین پاسخ ‌ها در رابطه با نیاز شما هستیم. هنگامی که با ما تماس می گیرید، می توانید با یک متخصص مجرب و کار بلد حوزه گازهای صنعتی و آزمایشگاهی صحبت کنید. ببینید چگونه می توانیم کمکتان کنیم.


زندگی ممکن است به دقت اندازه گیری شما بستگی داشته باشد و دقت بستگی به کالیبراسیون دارد.


تامین مخلوط گازی

با توجه به گستردگی بازه مخلوط گازی قابل تولید و تامین مجتمع ترکیب گاز پارس، ارائه یک لیست مشخص از این محصولات که در برگیرنده کلیه توانایی های این مجموعه باشد تقریبا غیر ممکن است. ما می توانیم این محصولات را با پیچیدگی های گوناگون در بازه درصدی، ppm و ppb تولید و تامین نماییم. برخی از انواع ترکیب گازی قابل ارائه به شرح زیر می باشند:
. گازهای کالیبراسیون
. مخلوط گازهای طبیعی و هیدروکربن ها (Natural Gas Mixture)
. مخلوط های گازی دارای آستانه اشتعال ( LEL Mixture)
. مخلوط های گازی Span
. مخلوط های گازی مورد استفاده دستگاه های لیزر
. مخلوط های گازی عمومی و پر مصرف سری G مانند G۲۰، G۲۱، G۲۲، G۳۰ و G۳۱
. مخلوط های گازی مورد استفاده در صنایع بهداشتی و پزشکی
. مخلوط های گازی اطفاء حریق IG۵۵، IG۵۴۱ و …
. مخلوط های گازی مورد استفاده در غواصی نیتروکس Nitrox و هلیوکس Heliox (گاز غواصی)

تجهیزات گازی ویژه و باکیفیت

بهترین ابزار و وسایل را برای آماده سازی گاز سفارشی در اختیار داریم.

آماده سازی گاز به سفارش مشتری

هر آنچه که در TGPA انجام می دهیم، دقیقا مطابق با نیازهای مشتری انجام می شود.


                                                                                                 سفارشات خاص خود را به ما بسپارید!
                                                                                گاز کالیبراسیون و یا گاز ترکیبی مد نظر خود را از ما طلب کنید

گاز به سفارش مشتری - ترکیب گاز پارس

آماده سازی گاز سفارشی

سیستم آماده سازی گاز سفارشی ترکیبی منحصر به فرد از قابلیت ها، محصولات و خدمات را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای تخصصی متقاضی انواع گاز طراحی شده است. از استانداردهای دقیق گاز کالیبراسیون گرفته تا ساخت تخصصی انواع تجهیزات تا خدمات مشاوره و فراهم سازی بستر مناسب برای خط تامین با رعایت کلیه فاکتورهای کیفی.
در سال های اخیر، عمیقا بر توسعه و راه اندازی یک مرکز تخصصی گاز پیشرفته با کارکنان با تجربه و آگاه که قادر به حل پیچیده ترین مشکلات با تکیه بر توامندی های بالای خود هستند، بوده ایم. همچنین به دنبال ارائه محصولات و خدماتی هستیم که کمتر مجموعه ای توان عرضه و پیاده سازی آن را داشته باشد تا در کاری که انجام می دهیم بهترین باشیم.
TGPA با بهره مندی از مکان و فضای مناسب، انواع مخلوط های گازی را مطابق با سفارش مشتری آماده می سازد. کلیه اقدامات و اعمال انجام شده در شرایطی کاملا استاندارد، ایمن و در نهایت دقت و کیفیت به منصه ظهور خواهند رسید. از مفهوم سازی تا تحقق؛ مجتمع ترکیب گاز پارس یک ارائه دهنده خدمات کامل در حوزه گازهای سفارشی است.


سفارش گاز چند جزئی - ترکیب گاز پارس
سفارش گاز چند جزئی - ترکیب گاز پارس

مجتمع ترکیب گاز پارس منیفولدها و سیستم های انتقال گاز را برای هر نوع موقعیتی طراحی و تولید می کند.

ما تجربه و دانش لازم را داریم تا اجزا و مواد مناسب را برای به حداقل رساندن فعل و انفعالات سیستم گاز توصیه کنیم.

یک مخلوط گاز دقیق و استاندارد باید در زمان رسیدن به نقطه مورد استفاده مانند زمانی باشد که از سیلندر خارج می شود.


گازهای ویژه و سفارشی

گازهای ویژه معمولا به گازهای کالیبراسیون، گازهای صفر، گازهای حامل، گازهای اسپن، گازهای ابزار دقیق و گازهای تست ضربه اطلاق می شوند. این گازها ممکن است گازهای خالص باشند یا مخلوط های گازی حاوی اجزایی در غلظت هایی که از محدوده درصد تا قسمت در میلیارد و گاهی حتی قسمت در تریلیون گسترش می یابند. گازهای تخصصی در روش های تحلیلی مانند کروماتوگرافی گازی و مایع و همچنین مادون قرمز تبدیل فوریه (FTIR) و مادون قرمز غیر پراکنده (NDIR) استفاده می شوند.

همان طور که گفته شد از تجهیزات با کیفیتی از جمله تنظیم کننده ‌های فشار اختصاصی و سیستم ‌های توزیع برای آماده سازی سفارشات مشتریان بهره می بریم. همواره لازم است برای تولید گازهای ویژه از ابزار باکیفیت استفاده کرد تا بدین طریق اطمینان حاصل شود که درجه کیفی گاز از طریق تماس با قطعات غیر استاندارد به خطر نمی ‌افتد. به طور کلی، هر چه درجه کیفی گاز بالاتر باشد، متعاقبا کیفیت تجهیزات نیز باید بالاتر برود.

انواع گاز سفارشی و چند جزئی - ترکیب گاز پارس

دانش و تجربه ای که ما در طیف گسترده ای از کاربردها به دست آورده ایم، تصویر واضحی از پرکاربردترین گازهای خالص و مخلوط های گازی به ما می دهد. محصولات استاندارد و سفارشی ما برای کاربردهایی مانند تحلیلگرهای خواندن مستقیم، کروماتوگرافی گازی، کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC)، مانیتورهای آستانه و غیره ایده آل هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.


ترکیب گاز پارس
وقتی دقت مهم است...
TGPA به عنوان یک برند شناخته شده در حوزه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی، ترکیبی و خلوص بالا، به عنوان یک تامین کننده بزرگ، مورد اعتماد بسیاری از صنایع، کارخانجات و آزمایشگاه های فعال در کشور می باشد. ما به شایستگی ها و قابلیت ها تولیدی خود افتخار می کنیم و بنا داریم توانمندی و خدمات خود را در خارج از مرزهای کشور نیز گسترش دهیم. ما می دانیم که خلوص و دقت در دنیای گازهای ویژه ضروری است؛ لذا هدف و دورنمای در نظر گرفته شده را مطابقت یا حتی فراتر از انتظارات مشتریان در این زمینه، در نظر گرفته ایم.